کاهش ۱۶ کیلومتری راه ارتباطی قره آغاج به صوفیان در شبستر
کاهش ۱۶ کیلومتری راه ارتباطی قره آغاج به صوفیان در شبستر

به گزارش خبرنگار ما از آذربایجان شرقی، اورجعلی علیزاده؛ مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان گفت: عرض آسفالت این راه پنج و نیم متر است که در کل برای اجرای آن شامل خاکبرداری، خاکریزی، شن ریزی، کمپکت، شش دستگاه پل و آسفالت ریزی، شش میلیارد تومان هزینه شده است. وی با اشاره به این […]

به گزارش خبرنگار ما از آذربایجان شرقی، اورجعلی علیزاده؛ مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان گفت: عرض آسفالت این راه پنج و نیم متر است که در کل برای اجرای آن شامل خاکبرداری، خاکریزی، شن ریزی، کمپکت، شش دستگاه پل و آسفالت ریزی، شش میلیارد تومان هزینه شده است.

وی با اشاره به این که کل عملیات زیرسازی توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان شبستر انجام شده است تصریح کرد: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی به دنبال اجرای طرح هایی است که هزینه های مردم را کاهش داده و باری از روی دوش آنها بردارد.

علیزاده همچنین از ایجاد اشتغال برای ۱۵ نفر با بهره برداری از یک مجتمع خدماتی رفاهی در محور شبستر – تسوج خبر داد و افزود: با بهره برداری از این مجتمع که توسط بخش خصوصی اجرا شده است، برای ۱۵ نفر به صورت مستقیم و برای ۲۰ نفر به صورت غیرمستقیم شغل ایجاد شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی با بیان اینکه این مجتمع با عرصه هفت هزار مترمربع و اعیانی یک هزار و ۲۰۰ مترمربع ایجاد شده است گفت: برای ساخت این مجتمع، هشت میلیارد تومان هزینه شده است.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵