کشف۳کیلوگرم مواد مخدر در چاراویماق
کشف۳کیلوگرم مواد مخدر در چاراویماق

مهر تبریز- تدوین-فرمانده انتظامی شهرستان چاراویماق از کشف۳کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک خبر داد. به گزارش خبرنگار ما در آذربایجانشرقی؛ سرهنگ”فرامرز بابایاری”در تشریح این خبر اظهار داشت:در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق مواد مخدر با یک دستگاه سواری شخصی موضوع پس از هماهنگی قضائی در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت. وی در […]

مهر تبریز- تدوین-فرمانده انتظامی شهرستان چاراویماق از کشف۳کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در آذربایجانشرقی؛ سرهنگ”فرامرز بابایاری”در تشریح این خبر اظهار داشت:در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق مواد مخدر با یک دستگاه سواری شخصی موضوع پس از هماهنگی قضائی در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی در ادامه افزود:خودروی حامل مواد مخدر در اتوبان پیامبر اعظم(ص)شناسایی وپس از چند ساعت کنترل ومراقبت با شگردهای خاص پلیسی متوقف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان چاراویماق تصریح کرد:مأموران در بازرسی از خودروی توقیف شده مقدار۳کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود،کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان چاراویماق بااشاره به این که در این خصوص۳نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل شد، خاطر نشان کرد:مبارزه باقاچاق موادمخدر همواره و با جدیت از سوی پلیس دنبال می شود و سوداگران مرگ بدانند پلیس بدون هیچ اغماضی با قاطعیت با آن ها برخورد خواهد کردو از شهروندان تقاضا داریم،اخبار و اطلاعات خود پیرامون این موضوع را از طریق تماس با شماره تلفن۱۱۰به پلیس اطلاع دهند.

اسماعیل رحیمی / هشترود

 

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵