کشف ۲۶ تن گندم قاچاق در “هشترود”
کشف ۲۶ تن گندم قاچاق در “هشترود”
مهرتبریز _فرمانده انتظامي شهرستان هشترود از توقيف يک کمپرسي حامل 26 تن گندم قاچاق به ارزش 3 ميليارد و 120 ميليون ريال خبر داد.

مهرتبریز _فرمانده انتظامی شهرستان هشترود از توقیف یک کمپرسی حامل ۲۶ تن گندم قاچاق به ارزش ۳ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در از هشترود؛ سرهنگ “کلام الله ابراهیمی” در اعلام جزئیات این خبر بیان داشت: در راستای اجرای طرح کنترل محورها و برخورد با قاچاق کالا ماموران پلیس آگاهی به یک دستگاه کمپرسی حامل گندم در اتوبان پیامبر اعظم (ص) مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از آن ۲۶ تن گندم قاچاق و فاقد مجوز را کشف و خودرو را توقیف و به پارکینگ دلالت  دادند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ارزش محموله کشف شده بنا بر نظریه کارشناسان مربوطه ۳ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال برآورد شد، خاطرنشان کرد: در این رابطه یک نفر به تعزیرات حکومتی معرفی شد .

فرمانده انتظامی شهرستان هشترود در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز در صورت اطلاع از احتکار و قاچاق کالا و کسانی که اقدام به فعالیت غیرقانونی اقتصادی می کنند، بلافاصله از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

اسماعیل رحیمی / هشترود

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵