‍ کشف ۲ هزار و ۴۶۰ عدد انواع مواد محترقه درمراغه
‍ کشف ۲ هزار و ۴۶۰ عدد انواع مواد محترقه درمراغه
مهرتبریز- فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف تعداد ۲ هزار و ۴۶۰ عدد انواع مواد محترقه به ارزش ۲۵۰ ميليون ريال خبر داد.

مهرتبریز- فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف تعداد ۲ هزار و ۴۶۰ عدد انواع مواد محترقه به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما از آذربایجانشرقی ؛ سرهنگ “توحید فارسی” در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و فروش مواد محترقه توسط فردی در سطح حوزه استحفاظی، رسیدگى به موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۲ قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با اقدام هوشمندانه یک نفر فروشنده مواد محترقه را در یکى از محلات سطح شهر شناسایى و با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از محل نگهداری مواد محترقه در مغازه وی، تعداد ۲ هزار و ۴۶۰ عدد انواع مواد محترقه به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال را کشف کردند.

سرهنگ “فارسی” تصریح کرد: در این رابطه یک نفرمتهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مرجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه در پایان، به خانواده ها و والدین هشدار داد: در ایام پایانی سال بالاخص چهارشنبه آخر سال، کنترل و مراقبت بیشتری نسبت به جوانان و فرزندان خود داشته باشند تا دچار آسیب ها و خطرات احتمالی استفاده از مواد محترقه خطرناک نشوند و در صورت داشتن هرگونه اخبار و اطلاعاتی مبنی بر فروش و یا نگهداری مواد محترقه مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت هاى پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.
اسماعیل/رحیمی هشترود

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵