کمرنگ شدن التزام به تامین و پیشبرد اهداف و منافع ملی، اصلی ترین مشکل کشور  است
کمرنگ شدن التزام به تامین و پیشبرد اهداف و منافع ملی، اصلی ترین مشکل کشور  است

مهر تبریز: مدیرعامل سازمان بیمه سلامت کشور گفت: اقتصاد مقاومتی و تمسک به مکتب سرخ شهادت نیاز اصلی کشور است. به گزارش مهر تبریز، محمد جواد کبیر در یادواره ی ۱۴ هزار شهید جامعه کارگری کشور و بزرگداشت روز بسیج کارگری در تبریز، کمرنگ شدن التزام به تامین و پیشبرد اهداف و منافع ملی را […]

مهر تبریز: مدیرعامل سازمان بیمه سلامت کشور گفت: اقتصاد مقاومتی و تمسک به مکتب سرخ شهادت نیاز اصلی کشور است.
به گزارش مهر تبریز، محمد جواد کبیر در یادواره ی ۱۴ هزار شهید جامعه کارگری کشور و بزرگداشت روز بسیج کارگری در تبریز، کمرنگ شدن التزام به تامین و پیشبرد اهداف و منافع ملی را از اصلی ترین مشکلات اصلی کشور خواند و گفت: با تمسک به ارزشهای ناب شهدا و پیروی از ولایت مطلقه ی فقیه مانع از رنگ باختن منافع ملی در برابر مصالح شخصی و جناحی شویم.

کبیر پایداری سیاسی را از زیر ساخت های مورد نیاز برای پیشرفت اقتصادی کشور قلمداد کرد و خاطر نشان ساخت: پویایی سیستم اقتصادی موجب بهبود وضعیت اجتماعی و در نتیجه ارتقا جایگاه بین المللی کشور خواهد شد.

وی اقتصاد مقاومتی را نسخه ای کارساز برای بهبود اوضاع اقتصادی خواند و افزود:تنها در سایه اتکا به تولیدات داخلی و افزایش میزان مشارکت عمومی در حوزه ی اقتصاد کلان کشوری می توان از آسیب تحریم ها و تلاطم قیمت های جهانی در امان بود.

وی توسعه ی پایدار را یکی از اهداف سیاست های اقتصاد مقاومتی برشمرد و افزود: تا زمانی که اندیشه های اقتصاد مقاومتی در جامعه نهادینه نشود نمی توان شاهد پویایی کشور و توسعه پایدار آن بود.

کبیر با اشاره به استعداد و توانایی داخلی نهفته در بطن جامعه ی کارگری و مهندسی کشور اضافه کرد: با تکیه بر قابلیت های نسل جوان کارگری و مهندسی کشور می توانیم بهترین تولیدات خارجی را با بالاترین تکنولوژی مهندسی معکوس کنیم همانگونه که در دوران جنگ تحمیلی انجام دادیم.

وی به قابلیت ها و ظرفیت های استان آذربایجان شرقی در زمینه های اقتصادی، صنعتی و ژئوپولیتیکی اشاره کرد و افزود: آذربایجان شرقی می تواند به عنوان بازویی پر توان در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در کشور عمل کند و بیش از هر زمان دیگر در راستای اعتلای وضعیت اقتصادی کشور گام بردارد.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت کشور در پایان بار دیگر به تبعیت از آرمان های شهدا و امام (ره) تاکید کرد وگفت: امروز با شهدا و امام امت میثاقی دوباره امضا می کنیم تا با صلابت از همیشه برای آبادانی کشور تلاش کنیم.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵