کمک ۵۲ میلیاردتومانی مردم آذربایجان شرقی به جشن نیکوکاری
کمک ۵۲ میلیاردتومانی مردم آذربایجان شرقی به جشن نیکوکاری

مهرتبریز-مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از کمک ۵۲ میلیارد تومانی مردم استان در جشن نیکوکاری به مددجویان و نیازمندان مراکز نیکوکاری خبر داد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز، غلامعلی ملامهدی در گفتگو با خبرنگاران ضمن تقدیر از همراهی مردم و خیران در جشن نیکوکاری اظهار داشت:میزان کمک‌های جمع‌آوری شده تا امروز ۵۲ میلیارد تومان […]

مهرتبریز-مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از کمک ۵۲ میلیارد تومانی مردم استان در جشن نیکوکاری به مددجویان و نیازمندان مراکز نیکوکاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، غلامعلی ملامهدی در گفتگو با خبرنگاران ضمن تقدیر از همراهی مردم و خیران در جشن نیکوکاری اظهار داشت:میزان کمک‌های جمع‌آوری شده تا امروز ۵۲ میلیارد تومان برآورد شده و این میزان کمک‌های نقد و کالا به کمیته امداد و مراکز نیکوکاری سطح استان شده است.

وی خاطر نشان کرد: این کمک‌ها با روش‌های نوین و حضوری توسط پایگاه ها و ادارات کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان جمع‌آوری شده است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی تاکید کرد: از همراهی همیشگی مراکز نیکوکاری، خیران و مردم نوعدوست استان در یاری رساندن به محرومین و مددجویان تحت حمایت تشکر می کنیم.

ملامهدی گفت: کمک های مردمی قبل از عید نوروز به دست مددجویان خواهد رسید تا لبخند عیدانه بر لبان ولی نعمتان عزیز بنشیند.