کمک ۶۵۰ میلیاردی خیران مدرسه ساز در آذربایجان شرقی
کمک ۶۵۰ میلیاردی خیران مدرسه ساز در آذربایجان شرقی
مهر تبریز: مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، از کمک ۶۵۰ میلیارد تومانی خیران مدرسه ساز از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.

به گزارش مهر تبریز، مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، در مراسم تجلیل از خیر مدرسه ساز استان در روستای متنق شهرستان بستان آباد، گفت: امسال خیران مدرسه ساز در استان ۶۵۰ میلیارد تومان برای ساخت مدرسه کمک کرده اند.

سعادتی از اجرای طرح پیوند مدرسه با مسجد درتمام مدارس استان در سال جاری خبر داد و افزود: تلاش می‌شود در کنار تحصیل دانش آموزان از ظرفیت‌های مساجد در بحث تربیت اسلامی استفاده شود.

مدیر کل نوسازی استان نیز در این مراسم از کمک ۴۰۰ میلیارد تومانی نوسازی مدارس استان، برای تجهیز مدارس شهرستان بستان آباد خبر داد و گفت: در شهرستان بستان آباد تا پایان سال جاری ۲۳ کلاس درس با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان به بهره برداری می‌رسد.

فرهاد فرهودی، اعتبارات نوسازی استان از محل سفر ریاست جمهوری در طول سه سال را دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: با اختصاص این اعتبار، شاهد افزایش سرانه فضا‌های آموزشی استان خواهیم بود.

فرماندار شهرستان بستان آباد نیز در این مراسم از سن بالای ساختمان‌های مدارس شهرستان بستان آباد خبر داد و گفت: ۴۵ درصد مدارس شهرستان نیازمند نوسازی و بهینه سازی هستند.

علیرضا توری، ضمن قدردانی از خیران در ساخت و تجهیز مدارس شهرستان بستان آباد افزود: امیدواریم با کمک خیران و اداره نوسازی مدارس استان، شاهد نوسازی تمامی مدارس این شهرستان باشیم.

در این مراسم از دکتر چاروقچی، خیر مدرسه ساز استان توسط مسئولان استانی و شهرستان بستان آباد تجلیل بعمل آمد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵