گازرسانی به ۲۱۸ روستا در دستور کار سال ۱۴۰۱ شرکت قرار دارد
گازرسانی به ۲۱۸ روستا در دستور کار سال ۱۴۰۱ شرکت قرار دارد

مهرتبریز-مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی گفت: امسال گازرسانی به ۲۱۸ روستا در دستور کار شرکت قرار گرفته است. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، سیّدرضا رهنمای توحیدی در این خصوص گفت: هم اکنون گازرسانی به ۱۲۷ روستا در دست اجرا قرار داشته که روند آن از پیشرفت مطلوبی برخوردار است و […]

مهرتبریز-مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی گفت: امسال گازرسانی به ۲۱۸ روستا در دستور کار شرکت قرار گرفته است. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، سیّدرضا رهنمای توحیدی در این خصوص گفت: هم اکنون گازرسانی به ۱۲۷ روستا در دست اجرا قرار داشته که روند آن از پیشرفت مطلوبی برخوردار است و همچنین گازرسانی به ۱۴ روستا در مرحله انتخاب پیمانکار و ۷۷ روستا در مرحله طراحی قرار دارد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛وی اظهار داشت: با به ثمر رسیدن این پروژه های گازرسانی، ۴ هزار و ۴۵۷ خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.
توحیدی با اشاره به شعار سال ۱۴۰۰ که مزین به تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین می باشد، تصریح کرد: شرکت گاز استان به عنوان توزیع کننده مهم ترین سبد انرژی مردم و حامی تولید و صنعت در استان، با انتقال گاز به زیرساخت های صنعتی در ارتقای توان تولید، ارزش افزایی و ارائه نعمت پاک و ایمن، در سال جاری تلاشی مضاعف خواهد داشت.
وی ادامه داد: شرکت گاز استان به عنوان قطب علمی ساخت تجهیزات گازرسانی در صنعت گاز کشور با تکیه بر دانش و توانمندی کارکنان، نیروهای بومی و اساتید علمی و دانشگاهی، در مسیر تعالی دانش بنیان حرکت خواهد نمود.
مدیرعامل شرکت گاز استان درخصوص گازرسانی به بخش های صنعتی استان خاطرنشان کرد: امسال نیز نزدیک رسانی صنایع مشمول مصوبه شورای اقتصاد تداوم داشته و تأمین گاز سایر بخش های تولیدی و صنعتی متقاضی، در اولویت قرار خواهد داشت.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵