گسترش فعالیت شرکت خانه سازی آذربایجان در تمامی زمینه های عمرانی
گسترش فعالیت شرکت خانه سازی آذربایجان در تمامی زمینه های عمرانی

مهرتبریز:مدیرعامل شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان از گشترش فعالیت تاثیرگذار شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان در تمامی زمینه های عمرانی بخصوص عمران شهری خبر داد.

به گزارش مهرتبریز، یعقوب نامی با اظهار این مطلب اظهار داشت: وجود پتانسیل بالای تخصصی و تجربی موجود در شرکت خانه سازی آذربایجان زمینه افزایش شرح خدمات شرکت را فراهم کرده بود و در همین راستا در سال ۹۳ از طریق مجمع عمومی شرکت نسبت به تغییر شرح خدمات شرکت اتخاذ تصمیم شد.

وی با تاکید بر ضرورت استفاده از توان تخصصی و تجربی این شرکت افزود: در نتیجه تغییر در شرح خدمات شرکت از سال ۱۳۹۳ در تمامی زمینه های عمرانی شهری فعالیت داریم.

یعقوب نامی با اشاره به تاسیس شرکت خانه سازی آذربایجان در سال ۱۳۵۴ شمسی، گفت: با تصمیم وزارت کشور در دهه شصت این شرکت تحت مالکیت شهرداری تبریز و ۴شهرداری شهرهای مراغه، سراب، میانه و اهر قرار گرفت است و سهامدار عمده این شرکت شهرداری تبریز است.

مدیرعامل شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان احداث مجتمع رودکی با مشارکت شهرداری منطقه ۵ تبریز، اجرای پروژه های راه سازی و جاده سازی منطقه ۹، اجرای پروژه دو کمال و ساماندهی مهرانه رود و احداث دیواره های سنگی آن، و همچنین آغاز احداث باند کندرو جاده تبریز صوفیان تا پلیس راه را از پروژه های اجرا شده و در دست اجرای این شرکت عنوان کرد.
شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان یکی از شرکت های تاثیر گذار آذربایجان شرقی در زمینه ساخت صنعتی مسکن می باشد که در طول ۴۲ سال فعالیت خود ده ها هزار واحد مسکونی را در تبریز و شهرهای استان احداث کرده است.

وجود بدنه مهندسی و تخصصی و همچنین تجربه ۴ دهه ای در امر ساخت مسکن مقاوم و کم هزینه این شرکت را به یکی از بهترین برند های ساخت مسکن در شمالغرب کشور تبدیل کرده است.