۱۵۲۱، سامانه‌ی پرداخت تلفنی برق تبریز
۱۵۲۱، سامانه‌ی پرداخت تلفنی برق تبریز
مهرتبریز-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز به تشریح خدمات سامانه‌ی تلفنی 1521 پرداخت و گفت: مشترکان می‌توانند با دنبال کردن کدهای دستوری از طریق شماره‌ی 1521 قبوض برق خود را پرداخت کنند.

مهرتبریز-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز به تشریح خدمات سامانه‌ی تلفنی ۱۵۲۱ پرداخت و گفت: مشترکان می‌توانند با دنبال کردن کدهای دستوری از طریق شماره‌ی ۱۵۲۱ قبوض برق خود را پرداخت کنند.

به گزارش خبرنگار ما؛ عادل کاظمی سامانه‌ی پرداخت غیرحضوری و تلفنی ۱۵۲۱ شرکت توزیع نیروی برق تبریز را راهکاری دیگر برای پرداخت تلفنی صورتحساب قبض برق عنوان کرد.

به گفته‌ی کاظمی؛ مشترکان می‌توانند تنها با داشتن شناسه‌ی قبض ۱۳ رقمی و یا شماره‌ی اشتراک برق خود با مراجعه به سامانه‌ی تلفنی ۱۵۲۱ نسبت به پرداخت قبض برق اقدام کنند.

وی اضافه کرد: از قابلیت‌های مهم این سامانه ارتباط آنلاین با سیستم جامع خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق تبریز است که امکان خطا در پرداخت دوباره‌ی قبوض یا وارد کردن شناسه‌ی پرداخت اشتباه را منتفی می‌کند.

کاظمی همچنین یادآور شد: این سامانه قابلیت دریافت و همچنین ارسال پیام کوتاه و پست الکترونیکی را داراست و به مشترکان امکان ارسال پیام‌ها و نظرات خود را نیز می‌دهد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در پایان با بیان اینکه این سامانه به دلایلی غیرفعال شده بود، خاطرنشان کرد: این سامانه بار دیگر توسط توانیر فعال شده و در دسترس مشترکان قرار گرفته است.