۶ شهرستان آذربایجان شرقی در وضعیت قرمز کرونا
۶ شهرستان آذربایجان شرقی در وضعیت قرمز کرونا

به گزارش مهرتبریز،۶ شهرستان آذربایجان شرقی در وضعیت قرمز کرونابه گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز آذربایجان شرقی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در در جلسه ستاد کرونای آذربایجان شرقی گفت: اگر چه در تزریق دوز سوم، آذربایجان شرقی رتبه اول کشور را دارد، اما در مجموع درصد واکسیناسیون استان وضعیت مطلوب فاصله دارد.  دکتر نقی‌پور افزود: […]

به گزارش مهرتبریز،۶ شهرستان آذربایجان شرقی در وضعیت قرمز کرونابه گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز آذربایجان شرقی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در در جلسه ستاد کرونای آذربایجان شرقی گفت: اگر چه در تزریق دوز سوم، آذربایجان شرقی رتبه اول کشور را دارد، اما در مجموع درصد واکسیناسیون استان وضعیت مطلوب فاصله دارد.
 دکتر نقی‌پور افزود: تبریز، مرند و میانه و جلفا از میانگین استانی عقب هستند و در مراغه نیز واکسیناسیون مادران باردار بسیار پایین است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گفت: در ادارات به تکمیل واکسیناسیون کارکنان توجه درست و کافی نمی‌شود و حتی تزریق نکردن عادی‌سازی شده است. دانشگاه علوم پزشکی تدبیری اتخاذ کرده که اکیپ‌های سیار در ادارات حاضرشده و در این خصوص اقدام می‌کنند.
محمدی افزود: سفر‌های نوروزی ممنوعیتی ندارد و به‌صورت هوشمند محدودیت‌ها اعمال می‌شود. تزریق ۳ دوز واکسن کرونا یا دو دوز به همراه تست منفی کرونا برای سفر‌های بین‌شهری و بین استانی و در تمامی شیوه‌های زمینی، ریلی و هوایی الزامی است.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵