۹روستای شهرستان چاراویماق به شبکه سراسری گاز در کشور متصل شدند
۹روستای شهرستان چاراویماق به شبکه سراسری گاز در کشور متصل شدند

مهرتبریز-به برکت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۹ روستا از توابع شهرستان چاراویماق به شبکه سراسری گاز در کشور متصل شدند. به گزارش خبرنگار ما از آذربایجان شرقی، آیین افتتاح این پروژه گازرسانی با حضور مدیرعامل و مسؤولین شرکت گاز و مقامات شهرستانی برگزار شد. مدیرعامل شرکت گاز در این افتتاح به برکات […]

مهرتبریز-به برکت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۹ روستا از توابع شهرستان چاراویماق به شبکه سراسری گاز در کشور متصل شدند.
به گزارش خبرنگار ما از آذربایجان شرقی، آیین افتتاح این پروژه گازرسانی با حضور مدیرعامل و مسؤولین شرکت گاز و مقامات شهرستانی برگزار شد.
مدیرعامل شرکت گاز در این افتتاح به برکات انقلاب اسلامی در حوزه رفاه و آبادانی استان اشاره و گفت: گازرسانی مهم ترین دستاورد نظام در توزیع عادلانه رفاه و عدالت اجتماعی در کشور است.
نادر کمالی درخصوص پروژه اجرایی در شهرستان چاراویماق افزود: امسال گازرسانی به روستاهای شهرستان چاراویماق به صورت ویژه مورد پیگیری و اجرا قرار گرفته و پروژه های در دست اجرا ، ۹ روستا به یمن دهه مبارک فجر آماده افتتاح و بهره برداری شده است.
وی ادامه داد: با افتتاح این پروژه روستاهای سریک،پیک،ملاحمزه،چوبدارکندی،حاجی کندی علیا، حاجی کندی سفلی،کورجه، قره صغیر ، بنفشه درق با اجرای ۳۰ کیلومتر شبکه گازرسانی به مدار مصرف گاز طبیعی متصل شده اند.
کمالی اظهار داشت: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال اجرایی شده و ۲۵۳ خانوار این روستاها از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.
وی تصریح کرد: با به ثمر رسیدن پروژه های در دست اجرا، بهره مندی شهرستان چاراویماق به  ۹۱ درصد افزایش خواهد یافت.
مدیرعامل شرکت گاز استان خاطرنشان کرد: مدیریت مصرف گاز طبیعی، شکرگزاری عملی در قبال این نعمت الهی است که رفاه و آسایش را برای مشترکین به ارمغان آورده است.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵