۹۲ پروژه در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد
۹۲ پروژه در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد

مهر تبریز: مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی گفت: همزمان با هفته دولت ۹۲ طرح با اعتبار هزینه شده افزون بر ۴۸۷ میلیارد ریال در این استان به بهره برداری می رسد.

به گزارش مهر تبریز، ولی اله دینی گفت: این پروژه ها شامل گازرسانی به ۸۷ روستا، ساختمان اداری و پست امداد شرکت گاز و چهار پروژه احداث ایستگاه CGS تقلیل فشاراست.
وی اظهارکرد: برای گاز رسانی به ۸۷ روستای قابل افتتاح در هفته دولت افزون بر ۳۱۳ میلیارد ریال و برای ساختمان اداری و امداد اهر هم بیش از ۵۲۹ میلیارد ریال و همچنین برای احداث چهار ایستگاه افزایش ظرفیت شهرهای آذرشهر، ورزقان، میانه و ملکان افزون بر ۱۲۲ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
وی اظهار کرد: با بهره برداری از این ۸۷ روستا بیش از ۵ هزار نفر از خانوار روستایی استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.
دینی افزود: با بهره برداری از چهار ایستگاه تقلیل فشار( CGS) شهرهای میانه، آذرشهر، ورزقان و ملکان گاز ورودی این شهرها دو برابر و گازرسانی پایدار این شهرها تضمین می شود.
وی همچنین از شروع عملیات اجرایی خط دوم و افزایش ظرفیت ایستگاه گاز شهر مراغه همزمان با هفته دولت خبرداد و گفت: با اجرای این پروژه ظرفیت خطوط تغذیه و انتقال مراغه به میزان ۱۲۰ هزار مترمکعب در ساعت افزایش می یابد.
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی اعلام کرد: در زمان حاضر ۱۰۰ درصد خانوار شهری و بیش از ۸۷ درصد خانوار روستایی استان از نعمت گاز طبیعی بهر ه مند هستند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵