۹۲ پروژه در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش مهر تبریز، ولی اله دینی گفت: این پروژه ها شامل گازرسانی به ۸۷ روستا، ساختمان اداری و پست امداد شرکت گاز و چهار پروژه احداث ایستگاه CGS تقلیل فشاراست.
وی اظهارکرد: برای گاز رسانی به ۸۷ روستای قابل افتتاح در هفته دولت افزون بر ۳۱۳ میلیارد ریال و برای ساختمان اداری و امداد اهر هم بیش از ۵۲۹ میلیارد ریال و همچنین برای احداث چهار ایستگاه افزایش ظرفیت شهرهای آذرشهر، ورزقان، میانه و ملکان افزون بر ۱۲۲ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
وی اظهار کرد: با بهره برداری از این ۸۷ روستا بیش از ۵ هزار نفر از خانوار روستایی استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.
دینی افزود: با بهره برداری از چهار ایستگاه تقلیل فشار( CGS) شهرهای میانه، آذرشهر، ورزقان و ملکان گاز ورودی این شهرها دو برابر و گازرسانی پایدار این شهرها تضمین می شود.
وی همچنین از شروع عملیات اجرایی خط دوم و افزایش ظرفیت ایستگاه گاز شهر مراغه همزمان با هفته دولت خبرداد و گفت: با اجرای این پروژه ظرفیت خطوط تغذیه و انتقال مراغه به میزان ۱۲۰ هزار مترمکعب در ساعت افزایش می یابد.
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی اعلام کرد: در زمان حاضر ۱۰۰ درصد خانوار شهری و بیش از ۸۷ درصد خانوار روستایی استان از نعمت گاز طبیعی بهر ه مند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پایگاه خبری تحلیلی مهر تبریز We would like to show you notifications for the latest news and updates.
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها