برگزاری اجلاس سالیانه مجمع بسیجیان آذربایجان شرقی در تبریز
برگزاری اجلاس سالیانه مجمع بسیجیان آذربایجان شرقی در تبریز
مهرتبریز-اجلاس سالیانه مجمع بسیجیان آذربایجان شرقی با حضور روسای مجامع شهرستانی و هیئت‌های اندیشه ورز در سپاه عاشورای تبریز برگزار شد.

مهرتبریز-اجلاس سالیانه مجمع بسیجیان آذربایجان شرقی با حضور روسای مجامع شهرستانی و هیئت‌های اندیشه ورز در سپاه عاشورای تبریز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ فرمانده سپاه عاشورا در اجلاس سالیانه مجمع بسیجیان آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه باید فرامین و منویات امامین انقلاب را با جان و دل بپذیریم گفت: تلاش‌های ما برای آینده انقلاب و پیشبرد آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

سردار عباس قلیزاده با اشاره به اینکه هیات‌های اندیشه ورز می‌توانند گره گشای مشکلات جامعه باشند گفت: بسیج مایه برکت نظام اسلامی و عامل محرک اهداف انقلاب است.

فرمانده سپاه عاشورا افزود: اگر عمده افکار عمومی بر این باشد که این انتخابات مایه اقتدار نظام است می‌توانیم اقشار مختلف را در انتخابات سهیم کنیم چون از حساسیت بیشتری برخوردار است و حضور حداکثری مردم دشمنان انقلاب را مایوس می‌کند.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی گفت:در طول تاریخ نقش آذربایجان در یکپارچگی و وحدت ایران اسلامی بسیار ارزشمند بوده است و اقتدار کشورمان به نیروی جوان است چرا که پیش برنده تولید مملکت بشمار می‌آیند.

تراب محمدی در خصوص برگزاری انتخابات گفت: انتخابات ما همیشه مقبول مردم عزیزمان بوده و جز به جز انتخابات ایران به دست مردم به مرحله اجرا در آمده است.

وی با بیان اینکه راهبرد ما به عنوان مسئولان برگزاری انتخابات استان ۴ مولفه امنیت، سلامت، مشارکت و رقابت حداکثری است گفت: در این حوزه برنامه ریزی داریم و اصل برای ما صیانت از آرای مردم است و برنامه ریزی منظم و منسجمی برای برگزاری انتخابات لازم داریم.

جمالپور رئیس مجمع بسیجیان استان آذربایجان شرقی گفت:اجازه ندهید هیچ مسئولی و هیچ سازمانی نسبت به انتخابات کم تفاوت باشد مسئولیت بسیج انجام کار‌های بر زمین مانده است و مجمع عالی بسیج در سراسر استان فعال است و موضوعات مختلف را حلاجی کرده و مطرح می‌کند.

گفتنی است در پایان مراسم از خانواده معظم شهدا و جمعی از فعالان مجمع بسیج استان تجلیل شد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵