مهرتبریز: نشست صمیمی رئیس هیات مدیره سازمان فنآوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز با پرسنل این سازمان برگزار شد.

به گزارش مهرتبریز ، در ابتدای این نشست احمد فیضی مدیر عامل این سازمان با اشاره به رسالت سازمان در دستیابی به شهرداری الکترونیک و ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان و در نهایت حرکت به سمت شهر هوشمند تبریز با همکاری تمامی مسئولین شهری، گفت: وجود پتانسیل های خوب در بین پرسنل سازمان، نیروهای جوان و متخصص، انگیزه های کار علمی و عملی از ویژگی های بارز کارکنان سازمان به حساب می آید.
فیضی افزود: آموزشهای مستمر و تخصصی منابع انسانی سازمان، نقش مهمی در بالا بردن سواد علمی همکاران داشته و برگزاری آموزشهای ضمن خدمت باعث رشد علمی در این مجموعه تخصصی خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد که با حرکت پرشتاب و بیشتر در جهت دستیابی به اهداف عالیه سازمان، نیازمند تغییر نگرش مدیران ارشد شهری در حوزه ICT شاهد ترفیع رتبه سازمان در حوزه فن آوری خواهیم شد.

در ادامه اکبر پورخردمند معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری تبریز و رئیس هیات مدیره سازمان از همکاران خواست دیدگاهها و پیشنهادهای خود را جهت بحث و بررسی ارائه نمایند.
بعد از طرح دیدگاهها و پیشنهادها، وی ضمن تقدیر و تشکر و مثبت خواندن مباحث مطرح شده به بررسی و پاسخگوئی سئوالات همکاران پرداخت.
پورخردمند خاطر نشان کرد: تبریز همواره از دیرباز یکی از شاخص ترین شهرهای ایران بوده و نقش بسزایی در توسعه شهر داشته است و نقش شهرداری تبریز در توسعه شهری به وضوح قابل مشاهده است.
وی با اشاره به نیاز کلانشهری مانند تبریز به استفاده از تکنولوژی های مدرن را از جمله وظایف سازمان فناوری برشمرد و گفت: نقش سازمان در روند تبدیل تبریز به عنوان شهر هوشمند غیر قابل انکار است ولی باید بیش از پیش در پیشبرد اهداف سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات قدم برداریم و لزوم محقق شدن چنین اهدافی، حرکت جهادی و پرشتاب در این زمینه را می طلبد.

print