اجتماع حماسی اقتدار بسیجیان آذربایجان شرقی
اجتماع حماسی اقتدار بسیجیان آذربایجان شرقی
مهر تبریز: در آستانه پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام راحل همایش شکوه مقاومت بسیجیان در آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش مهر تبریز، اجتماع پرشور بسیجیان با حضور گردان‌های نمونه بسیج در رده‌های مختلف گردانهای عملیاتی ـ ضربتی، امنیتی، ادارات، کارخانجات، پایگاه‌های مقاومت و قشرهای مختلف امروز در مناطق مختلف استان برگزار شد.

بسیجیان شهر‌های مختلف استان در این شکوه حضور، آمادگی خود را برای دفاع و پشتیبانی از آرمان‌های انقلاب و حریم ولایت به نمایش گذاشتند و بار دیگر نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند و در مصلاهای نماز جمعه حضور یافتند.

آنها با سردادن شعار‌های مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر ضد ولایت فقیه، لبیک یا زینب، لبیک یا خامنه‌ای بر تقویت هر چه بیشتر جبهه مقاومت انقلاب اسلامی در برابر رژیم کودک کش صهیونیستی و ضرورت مقابله با آمریکای جهان خوار و پیاده نظامش در داخل کشور تاکید کردند.

بسیجیان شرکت کننده در این تجع حماسی، عملیات غرور آفرین طوفان الاقصی را آغاز نابودی رژیم سفّاک صهیونیستی دانستند و اعلام کردند تا آخرین قطره خون از آرمان قدس شریف و آزادسازی سرزمین مقدس فلسطین دفاع خواهند کرد تا نماز جماعت را به امامت ولی امر مسلمین آیت الله العظمی خامنه ای در بیت المقدس اقامه کنند و زمینه ظهور مهدی موعود(عج) بیش از پیش فراهم سازند.