اجرای طرح فروش فوق‌العاده عید تا عید در آذربایجان‌شرقی
اجرای طرح فروش فوق‌العاده عید تا عید در آذربایجان‌شرقی
مهر تبریز: مدیرکل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از اجرای طرح فروش فوق‌العاده عید تا عید در استان خبر داد.

به گزارش مهر تبریز، عظمایی گفت: نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا با محوریت اتاق‌ها و اتحادیه‌های صنفی با هدف تنظیم بازار در ایام پایانی سال و همچنین افزایش قدرت خرید مردم در قالب طرح فروش فوق‌العاده عید تا عید در استان برگزار می‌شود.

وی افزود: با توجه به افزایش تقاضا در بازار به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز و تقارن این ایام با ماه مبارک رمضان این اداره کل با همکاری اتحادیه ها طرح فروش فوق‌العاده عید تا عید را با رعایت اصل مشتری‌مداری و توجه ویژه بر ارائه کیفیت مطلوب، تنوع محصولات، قیمت مناسب و همچنین تکریم مشتری و پاسخگو بودن واحد‌های صنفی پس از فروش اجرا می‌کند.

وی ادامه داد: نمایشگاه عرضه مستقیم کالا‌های اساسی و ارزاق عمومی به مدت ۹ روز از تاریخ ۱۷ تا ۲۵ اسفند در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می‌شود.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: این طرح در شهرستان‌ها با مدیریت فرمانداران اجرا می‌شود.

عظمایی تاکید کرد: جلسات متعدد توجیهی در حضور روسای اتحادیه‌های صنفی مربوطه برای رعایت قانون و ارائه خدمات بهینه، برخورد جدی برای جمع آوری مواد محترقه و آتش‌زا و نصب بنر در شهر با عنوان ضرورت رعایت حقوق مصرف کننده به منظور هدفمندسازی بازرسی از واحد‌های صنفی و درج قیمت بر روی تمام کالا‌های موجود در فروشگاه‌ها برگزار شد.

وی با اشاره به استقرار بازرسان اتاق اصناف در هفت نقطه از شهر تبریز به منظور کنترل، پایش قیمت و کیفیت کالا و خدمات در طرح فروش فوق‌العاده عید تا عید افزود: موضوع عدم افزایش قیمت تا پایان ماه مبارک رمضان و عید نوروز به تمام صنوف از طریق اتحادیه‌ها و سازمان‌های صنفی ابلاغ شده است.