مهرتبریز-سرپرست شهرداری منطقه ۳ تبریز در بازدید از پروژه‌های عمرانی سطح حوزه استحفاظی منطقه، ضمن بررسی موانع و مشکلات، از سرعت‌بخشی به اجرای این پروژه‌ها خبر داد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛یعقوب وحیدکیا در این بازدید، ضمن بررسی مشکلات و موانع اجرا، گفت: باید روند اجرای پروژه‌ها جهت رضایت‌مندی مردم و امکان استفاده هرچه […]

مهرتبریز-سرپرست شهرداری منطقه ۳ تبریز در بازدید از پروژه‌های عمرانی سطح حوزه استحفاظی منطقه، ضمن بررسی موانع و مشکلات، از سرعت‌بخشی به اجرای این پروژه‌ها خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛یعقوب وحیدکیا در این بازدید، ضمن بررسی مشکلات و موانع اجرا، گفت: باید روند اجرای پروژه‌ها جهت رضایت‌مندی مردم و امکان استفاده هرچه زودتر، تسریع یابد.
وی در بازدید از عملیات اجرایی روگذر تقاطع خیابان آزادی _ ارتش، سرعت عمل اجرای مراحل اولیه پروژه را به خاطر وجود تأسیسات شهری همچون لوله‌های آب و گاز و کابل‌های ­برق و مخابرات، ­کُند اعلام کرد و افزود: این مرحله از پروژه با دقت و ظرافت خاصی طی ماه‌های گذشته سپری شده و از این به بعد نیز با رفع مشکلات جزئی و موانع و تغییر در مدیریت و نظارت بر انجام پروژه و روند اجرای آن سرعت بیشتری به خود خواهد گرفت.

دومین پروژه عمرانی مورد بازدید سرپرست شهرداری منطقه ۳، فاز اول و دوم مجموعه تاریخی – فرهنگی پارک باغشمال بود که در این خصوص نیز وی از شروع احداث خیابان در ضلع شمالی پارک باغشمال (مابین ساختمان مرکزی اداره پست تبریز و پارک باغشمال) در روزهای آتی خبر داد و گفت: عملیات عمرانی احداث سرویس‌های بهداشتی و همچنین مرمت و احیای سالن‌های باقی مانده از پادگان سابق ارتش در پارک به‌زودی به اتمام خواهد رسید.
وحیدکیا همچنین از عملیات کف‌سازی کوچه فرهنگ خیابان امام (ره) جنب دبیرستان طالقانی بازدید کرد و پروژه دیگر مورد بازدید وی، عملیات عمرانی احداث پارک جنگلی شهریار واقع در انتهای شهرک شهید تجلایی در حاشیه ضلع شمالی اتوبان شهید کسائی بود که سرپرست شهرداری منطقه ۳ آن را برای مسافران گذری و همچنین برای اهالی شهرک موقعیتی مناسب ارزیابی کرد و گفت: مشکل تأمین آب خام جهت آبیاری و همچنین وضعیت مدیریت سالن ورزشی موجود در پارک نیز به‌زودی حل خواهد شد.

عملیات احداث طرح شبدری راه دسترسی از ضلع جنوبی اتوبان شهید کسائی به مارالان، پروژه دیگر سطح حوزه استحفاظی منطقه بود که وحیدکیا اجرای آن را در مراحل پایانی دانست و افزود: در این پروژه به جهت موقعیت خاص آن، حجم زیادی خاکبرداری وجود داشته و همچنین برای ایمنی مسیر تردد وسایل نقلیه در مقابل ترانشه موجود، دیواره سنگی حائل نیز در حال اجرا است.
آخرین پروژه عمرانی شهرداری منطقه ۳ که وحیدکیا عصر­ دیروز بازدید کرد، وضعیت قطعه زمین ۱۰ هزار متر مربعی محوطه برج های دوقلو جنب ساختمان آرایشگران شهرک طالقانی بود. وی در این خصوص گفت: جدول‌کشی و سایر عملیات عمرانی در این قطعه زمین را به‌زودی شروع خواهیم کرد تا شهروندان بتوانند نسبت به احداث قطعات خود اقدام کنند.