استارت آپ ها و شرکت‌های دانش بنیان اعلام آمادگی کنند
استارت آپ ها و شرکت‌های دانش بنیان اعلام آمادگی کنند

مهرتبریز-مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز از شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ هایی که در حوزه مدیریت پسماند طرح و برنامه دارند دعوت به همکاری کرد. یونس فاتح گفت : در جهت پیش برد اهداف سازمان مدیریت پسماند، کاهش آزمون و خطا و استفاده علمی از ظرفیت ها و یافته های شرکت‌های دانش بنیان […]

مهرتبریز-مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز از شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ هایی که در حوزه مدیریت پسماند طرح و برنامه دارند دعوت به همکاری کرد.
یونس فاتح گفت : در جهت پیش برد اهداف سازمان مدیریت پسماند، کاهش آزمون و خطا و استفاده علمی از ظرفیت ها و یافته های شرکت‌های دانش بنیان از تمامی این شرکت‌ها که در حوزه مدیریت پسماند طرح دارند دعوت به همکاری می‌شود.
فاتح افزود : تمامی استارت آپ ها، ایده‌های تجاری سازی شده خود را به صورت مقدماتی ارائه نمایند تا ضمن بررسی نحوه عملیاتی نمودن نسبت به فراخوان سرمایه گذاری اقدام گردد.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز در آخر خاطر نشان کرد : دیگر زمان برخورد سنتی با پسماند نیست و این رویکرد باید خاتمه یابد و با تلاش و استفاده از ظرفیت های شرکت‌های مذکور ان‌شاءالله تحولی عظیم در این حوزه رخ خواهد داد.