تسریع در روند اجرای تاسیسات شهری توسط متولیان امر در پروژه‌های قابل افتتاح
تسریع در روند اجرای تاسیسات شهری توسط متولیان امر در پروژه‌های قابل افتتاح
مهر تبریز: حسین فیروزی با همراهی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند از پروژه‌های در آستانه افتتاح نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند بازدید کرده و روند اجرای پروژه و چالش‌های موجود در حوزه تاسیسات شهری را بررسی کرد.

به گزارش مهر تبریز، وی با تاکید بر تسریع در روند اجرای تاسیسات شهری توسط دستگاه‌های متولی در پروژه‌های قابل افتتاح، با متولیان امر به صورت تلفنی گفت‌وگو کرد تا موانع و مشکلات رفع شده و سریعا زیرساخت‌های لازم در رابطه با لوله کشی گاز، شبکه فاضلاب و… انجام شود.

♦️بلوک‌های آماده افتتاح در انتظار تکمیل تاسیسات شهری توسط دستگاه‌های متولی است

فرهاد سعیدی، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند نیز با اشاره به روند اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن در شهر جدید توضیحات لازم در مورد آخرین وضعیت پروژه‌های در آستانه افتتاح را ارائه داد.
وی با بیان این‌که برخی بلوک‌های پروژه نیلوفر و همچنین مهسان، آوین، ال آی، و شمس به طور کامل آماده شده و صرفا منتظر برقراری شبکه فاضلاب و نصب انشعابات و لوله‌کشی گاز توسط دستگاه‌های متولی هستیم، گفت: در برنامه داریم بلوک‌های آماده را سریعا از نظر تاسیسات شهری تکمیل و طی روزهای آتی به بهره برداری برسانیم.
سعیدی تاکید کرد که تمامی واحدهای نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند دارای پارکینگ‌های اختصاصی، انباری‌های مجزا، فضای سبز و امکانات مناسبی بوده و بر اساس استاندارهای لازم احداث شده‌اند.
وی با اشاره به تلاش همه جانبه برای اتمام پروژه‌های نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند، خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم علاوه بر اینکه بخشی از پروژه‌ها را که آماده تحویل هستند در روزهای آتی تحویل دهیم، مصمم هستیم بخش دیگری را نیز تا پایان سال به بهره برداری برسانیم تا متقاضیان سریع‌تر صاحب خانه شوند.
در این بازدید علاوه بر بررسی زیرساخت‌های شهری در پروژه‌های نیلوفر، شمس، مهسان، آوین و ال آی، امکانات و ویژگی پروژه‌ها نیز تشریح شد.
گفتنی است، ۲ بلوک از پروژه نیلوفر، ۴ بلوک از پروژه مهسان، ۸ بلوک از پروژه شمس و ۲ بلوک از پروژه آوین و یک بلوک از پروژه ال آی در مرحله آسفالت‌ریزی محوطه قرار داشته و صرفا نیازمند تکمیل تاسیسات شهری است که با نصب انشعابات، تکمیل شبکه گازرسانی و شبکه فاضلاب توسط دستگاه‌های متولی، طی روزهای آتی به بهره برداری خواهد رسید.