برگزاری دوره آموزشی صنایع‌دستی برای سربازان وظیفه نیروی انتظامی شهرستان مرند
برگزاری دوره آموزشی صنایع‌دستی برای سربازان وظیفه نیروی انتظامی شهرستان مرند

مهرتبریز-رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان مرند از برگزاری دوره آموزشی صنایع دستی برای سربازان وظیفه نیروی انتظامی این شهرستان خبر داد. به‌گزارش خبرنگار ما از آذربایجان شرقی، عبدالعلی محمدی روز دوشنبه ۸ اسفند‌ماه ۱۴۰۱ ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای سیاست‌های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و تفاهم‌نامه منعقده مابین […]

مهرتبریز-رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان مرند از برگزاری دوره آموزشی صنایع دستی برای سربازان وظیفه نیروی انتظامی این شهرستان خبر داد.

به‌گزارش خبرنگار ما از آذربایجان شرقی، عبدالعلی محمدی روز دوشنبه ۸ اسفند‌ماه ۱۴۰۱ ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای سیاست‌های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و تفاهم‌نامه منعقده مابین این وزارتخانه و ستاد کل نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران مبنی بر آموزش مهارت‌های صنایع دستی و توانمند‌سازی سربازان وظیفه، یک دوره آموزشی صنایع‌دستی در مرند برگزار شد.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان مرند ادامه داد: طی این دوره سربازان وظیفه ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان مرند به صورت فشرده رشته سراجی سنتی (چرم‌دوزی) را آموزش دیدند.

محمدی اظهار داشت: آموزش صنایع‌دستی به سربازان وظیفه علاوه بر ترویج و معرفی هنر‌های سنتی، فرصت مهارت‌آموزی و ایجاد شغل برای آن‌ها را فراهم می‌کند تا پس از اتمام دوره وظیفه به آن بپردازند.