تقدیر از عوامل اجرایی پاویون غزه
تقدیر از عوامل اجرایی پاویون غزه
مهرتبریز-از عوامل اجرایی پاویون غزه در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز تجلیل شد.

مهرتبریز-از عوامل اجرایی پاویون غزه در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز تجلیل شد.

با حضور “سیدمحمدحسین بلاغی” مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و ‌حجت‌الاسلام نظری، از فعالان و عوامل اجرایی پاویون غزه که همزمان با هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز برپا شد، ‌تجلیل گردید.

در این نشست “سیدمحمدحسین بلاغی” با اشاره به اینکه یاران سیدالشهدایی آخرالزمان همواره انسان‌هایی دغدغه‌مند و فعال هستند گفت: خوشحالیم که رویش‌هایی در حوزه جوانان و نوجوانان متعهد داریم و برپایی پاویون غزه که با حضور جمعی از جوانان دغدغه‌مند استان برگزار شد نشان دهنده‌ی این رویش‌های مبارک است.

وی از آمادگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برای حمایت از هر کار خلاقانه‌ای که با محوریت فلسطین صورت می‌گیرد خبر داد.

بلاغی همچنین خواستار تشکیل کارگروهی با حضور کارشناسان حوزه فلسطین و جوانان و نوجوانان خلاق برای برنامه‌ریزی و تولید اثر در حوزه مسائل فلسطین شد.

در این نشست همچنین حجت‌الاسلام نظری بر لزوم تبیین حقانیت مردم فلسطین و رفع شبهات در این حوزه تاکید کرد.

حامد حامدی خسروشاهی “مسئول پاویون غزه نیز در این نشست گفت: پاویون غزه با همت جمعی از جوانان استان و همزمان با نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریزبرگزار شد.

وی از اجرای ۳۵ برنامه در این پاویون خبر داد و افزود: در این پاویون نشست‌هایی با موضوع فلسطین و غزه با حضور مهمانانی از کشورهای عراق، لبنان، فلسطین، ترکیه و آذربایجان برگزار شد و در این نشست‌ها مسائل مختلف روز و ابعاد حماسه‌ی طوفان‌الاقصی مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان این نشست از عوامل اجرایی پاویون غزه تقدیر شد.