سبد خودروهای تجاری تراکتورسازی سنگین می‌شود
سبد خودروهای تجاری تراکتورسازی سنگین می‌شود
مهر تبریز: مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران با اعلام این خبر گفت: امسال خطوط تولید خودروهای تجاری با تناژ 6 و 9 تن در تراکتورسازی استارت خورده است.

به گزارش مهر تبریز، مصطفی وحیدزاده با اشاره به راه‌اندازی خط مونتاژ و تولید خودروهای تجاری به دست رئیس‌جمهور شهید طی سال گذشته افزود: این خط تولید به همت کارکنان و مدیران شرکت خودروسازان دیزلی تراکتورسازی با تمام توان در بحث تولید به فعالیت ادامه می‌دهد و در جهت توسعه فعالیت نیز امسال تولید خودروهای یاد شده را به جمع سبد محصولات خود اضافه کرده است.
وی ضمن تأکید به راهبُرد تنوع‌بخشی تولیدات گروه صنعتی تراکتورسازی ایران با عنوان ۵۰*۵۰ و خارج‌شدن از تولید تک‌محصولی اظهار داشت: در این راستا و ورود به کسب‌وکارهای نوین، تولید انواع خودروهای تجاری در برنامه کاری گروه صنعتی تراکتورسازی ایران قرار گرفت که خوشبختانه باتوجه‌به استقبالی که از سوی مصرف‌کنندگان حقیقی و حقوقی برای این محصولات صورت‌گرفته توسعه و تنوع‌بخشی به تولید این نوع محصولات نیز در برنامه کاری قرار گرفته است.
وحیدزاده نگاه صادراتی در تولید این نوع محصولات را نیز یادآور و عنوان داشت: باتوجه‌به شرایط تحریمی و نیازی ارزی که در کشور وجود دارد خط و مشی صادراتی نیز برای خودروهای تجاری تولیدی در تراکتورسازی تعریف شده است.