رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی‌مراغه:مقاوم سازی ۸۱۵ واحد مسکن روستایی در مراغه
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی‌مراغه:مقاوم سازی ۸۱۵ واحد مسکن روستایی در مراغه

مهرتبریز-رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی‌مراغه گفت: امسال ۸۱۵ واحد مسکن روستایی در شهرستان مراغه مقاوم‌سازی شده که ۵۶۰ واحد از آنها به ارزش ۵۶ میلیارد تومان صرفا از تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی این‌بنیاد استفاده کرده و بقیه هزینه ها آورده خود اشخاص بوده است. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛احمدیان افزود: در سال جاری ۲۳۱ […]

مهرتبریز-رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی‌مراغه گفت: امسال ۸۱۵ واحد مسکن روستایی در شهرستان مراغه مقاوم‌سازی شده که ۵۶۰ واحد از آنها به ارزش ۵۶ میلیارد تومان صرفا از تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی این‌بنیاد استفاده کرده و بقیه هزینه ها آورده خود اشخاص بوده است.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛احمدیان افزود: در سال جاری ۲۳۱ واحد مسکونی محرومان هم با تسهیلات ۱۰۰ میلیونی و بلاعوض ۳۰ میلیون تومانی و ۲۴ واحد هم در قالب تفاهم نامه بنیاد مسکن، کمیته امداد و بسیج سازندگی‌ برای مددجویان ساخته شده که علاوه بر تسهیلات ۱۰۰ میلیونی بنیاد مسکن، ۵۰ میلیون تومان هم وام بلاعوض اعطا شده است.
وی با اشاره به اجرای طرح هادی در ۱۳ روستای مراغه با ۱۴ میلیارد تومان‌اعتبار گفت: طرح هادی ۲۵ روستای این شهرستان هم مطالعه و بازنگری شد تا فرصت های جدید برای توسعه این روستاها فراهم شود.
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی‌مراغه با بیان اینکه اجرای طرح هادی چهره روستاها را دگرگون‌ می‌کند تصریح کرد: در قالب طرح هادی در روستاهای هدف، اجرای سنگفرش، پیاده روسازی، جدول گذاری و آسفالت انجام می شود که این طرح در واقع سرآغازی برای مشارکت اهالی در آبادانی روستاهاست.
احمدیان اجرای آسفالت از محل قیر رایگان در ۲۱ روستا با اعتبار ۱۹ و نیم‌ میلیارد تومان، صدور ۴۷۵ جلد سند مالکیت روستایی، تکمیل و واگذاری طرح ۷۵ واحدی تجاری – خدماتی سهند با اعتبار ۲۱ میلیارد تومان و تملک ۱۰ هکتار اراضی روستایی برای واگذاری به متقاضیان را از دیگر اقدامات بنیاد مسکن مراغه در سال ۱۴۰۱ برشمرد.