ساماندهی ورودی شرق تبریز با بهره‌برداری از مسیرگشایی پنج کیلومتری جاده تهران
ساماندهی ورودی شرق تبریز با بهره‌برداری از مسیرگشایی پنج کیلومتری جاده تهران

مهرتبریز-شهردار تبریز گفت: باند کندرو جنوبی جاده تهران در شش ماهه اول سال آینده تکمیل و قابل بهره برداری خواهد بود. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ یعقوب هوشیار با بیان این مطلب اظهار کرد: در مسیرگشایی باند کندرو جنوبی جاده تهران تملک ۱۱ پلاک باقی مانده و در شش ماهه اول سال آینده این […]

مهرتبریز-شهردار تبریز گفت: باند کندرو جنوبی جاده تهران در شش ماهه اول سال آینده تکمیل و قابل بهره برداری خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ یعقوب هوشیار با بیان این مطلب اظهار کرد: در مسیرگشایی باند کندرو جنوبی جاده تهران تملک ۱۱ پلاک باقی مانده و در شش ماهه اول سال آینده این پروژه قابل بهره برداری خواهد بود.

وی افزود: مسیرگشایی باندکندروی جنوبی جاده تهران به عنوان یکی از پروژه‌های مهم عمرانی شرق تبریز در اولویت برنامه‌های عمرانی شهرداری منطقه ۵ است.

به گفته هوشیار، ۱۹ هزار و ۵۷۳ مترمربع املاک در مسیر این پروژه قرار داشت که تملک بخش وسیعی از آنها انجام شده و تملک ۱۱ پلاک ثبتی باقی مانده است.

شهردار تبریز با اشاره به جزئیات این پروژه یادآور شد: این پروژه به طول ۵ کیلومتر و عرض ۸ متر طراحی شده و نقش مهمی در تغییر مبلمان شرق شهر خواهد داشت. با تکمیل این پروژه هماننند باند کندروی شمالی جاده تهران شاهد رونق اقتصادی و حضور برندهای مشهور تجاری و اقتصادی کشور در ورودی شرق تبریز خواهیم بود.

مسیر جاده تهران مهم‌ترین ورودی تبریز محسوب می‌شود که شهرداری منطقه ۵ با بهره‌برداری باند کندرو جنوبی می تواند در ساماندهی ورودی شرق شهر نقش مهمی ایفا کند.