شهردارتبریز؛ ورزش ارزان‌ترین بستری است که برای جامعه آورده دارد
شهردارتبریز؛ ورزش ارزان‌ترین بستری است که برای جامعه آورده دارد

مهرتبریز–المپیاد ملی فرهنگی ورزشی پرچم با شعار «یک ملت، یک پرچم» به میزبانی شهرداری تبریز آغاز شد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛المپیاد ملی فرهنگی ورزشی پرچم با شعار یک ملت یک پرچم به میزبانی شهرداری تبریز آغاز شد. این مسابقات در رشته های فوتبال گل کوچک، مینی فوتبال، فوتسال، والیبال، شنا، تنیس روی میز، […]

مهرتبریز–المپیاد ملی فرهنگی ورزشی پرچم با شعار «یک ملت، یک پرچم» به میزبانی شهرداری تبریز آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛المپیاد ملی فرهنگی ورزشی پرچم با شعار یک ملت یک پرچم به میزبانی شهرداری تبریز آغاز شد.

این مسابقات در رشته های فوتبال گل کوچک، مینی فوتبال، فوتسال، والیبال، شنا، تنیس روی میز، تکواندو، کشتی، آمادگی جسمانی، کاراته، بسکتبال، تیراندازی، دو و میدانی، دوچرخه سواری، دارت، شطرنج، کیک بوکسینگ و کونگ فوتو آ در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان و در دو بخش پسران و دختران برگزار می شود.

یعقوب هوشیار شهردار کلانشهر تبریز و دبیر ملی المپیاد پرچم در بازدید از روند اجرایی مسابقات با بیان اینکه حوزه ورزش یکی از ارزانترین و راحت ترین بسترهایی است که می تواند بر ذهن، اندیشه و نگاه جامعه جوان شهری و افراد اجتماع آورده زیادی داشته باشد، افزود: شورای شهر و مجموعه شهرداری تبریز تاکید ویژه ای بر ترویج ورزش همگانی دارد و امید است با کمک و همراهی همدیگر، ورزش با ظرفیت و پتانسیل بالایی که دارد، آورده زیادی برای شهر تبریز داشته باشد.

همچنین میر معصوم سهرابی سرپرست باشگاه شهرداری تبریز و رئیس دبیرخانه اجرایی المپیاد پرچم نیز با اشاره به استقبال خوب از این مسابقات، افزود: توجه به کیفیت برگزاری مسابقات در کنار کمیت فوق العاده ای که شهروندان با استقبال خود رقم زده اند، ما را در اولین آزمون پس از تولد دوباره ورزش شهرداری تبریز سربلند خواهد کرد.