شهردار تبریز خبر داد: فاز اول باغ موزه ستارخان امسال به اتمام می‌رسد
شهردار تبریز خبر داد: فاز اول باغ موزه ستارخان امسال به اتمام می‌رسد

مهرتبریز-شهردار تبریز از اتمام فاز اول پروژه باغ موزه ستارخان تا پایان سال جاری خبر داد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ یعقوب هوشیار امروز در یکصد و بیست و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تبریز که با موضوع بررسی برنامه و بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری تبریز برگزار شد، اظهار کرد: فاز دوم باغ موزه […]

مهرتبریز-شهردار تبریز از اتمام فاز اول پروژه باغ موزه ستارخان تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ یعقوب هوشیار امروز در یکصد و بیست و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تبریز که با موضوع بررسی برنامه و بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری تبریز برگزار شد، اظهار کرد: فاز دوم باغ موزه ستارخان در کمیسیون ماده پنج مطرح شده و در صورت تصویب، سال آینده اجرایی می‌شود.

هوشیار با اشاره به پروژه های مسیرگشایی در سطح منطقه ۴ گفت: قصد داریم مسیرگشایی‌های تعریف شده را به اتمام برسانیم تا مردم گرفتار پروسه کمبود منابع شهرداری نباشند.

وی با بیان اینکه مسیر جدیدی اجرایی نمی‌کنیم که سال‌ها طول بکشد، افزود: ملاحظه عمده ما در هر مسیرگشایی توجیه و نقش ترافیکی آن است. به دنبال اجرای مسیرگشایی هایی هستیم که نقش ترافیکی داشته باشند و عمده تمرکز ما از شمال به جنوب است.

شهردار تبریز تصریح کرد: به طور مثال برخی مسیرگشایی‌ها مثل علی بقال نقش ترافیکی ندارند ولی اجرایی شده است.

هوشیار افزایش بودجه منطقه ۴ را با توجه به ظرفیت این منطقه عنوان کرد و گفت: نواقص میدان آذربایجان در تبصره‌های دائمی پیش بینی شده و به شرط تحقق بیشتر بودجه و بهره مندی از منابع بانکی رفع می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: پروژه میدان معلم با نزدیک به ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار و همچنین پارک بزرگ توسط شهرداری مرکز تامین اعتبار می شوند.