شگرد این دزدان در خانه های شمال و شرق تهران خاص بود
شگرد این دزدان در خانه های شمال و شرق تهران خاص بود

  مهرتبریز-رئیس پایگاه دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ از شناسایی باند سارقان حرفه ای خانه های شرق و شمال تهران خبر داد. به گزارش خبرنگار ما؛سرهنگ وحید ذاکری، رئیس پایگاه دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به خبرنگار رکنا گفت: با توجه به تدابیر سردار رادان و طرح مبارزه با سارقین، پایگاه دهم در پی وقوع […]

 

مهرتبریز-رئیس پایگاه دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ از شناسایی باند سارقان حرفه ای خانه های شرق و شمال تهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما؛سرهنگ وحید ذاکری، رئیس پایگاه دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به خبرنگار رکنا گفت: با توجه به تدابیر سردار رادان و طرح مبارزه با سارقین، پایگاه دهم در پی وقوع چندین فقره سرقت، ۳ باند از سارقین حرفه ای را در هفته گذشته با اقدامات فنی و پلیسی دستگیر کرده است.

وی افزود: یکی از مهم ترین این باندها نیز باند سارقین منزل در شمال و شرق تهران بود که از منازل طلا و وجوهات نقدی را می ربودند که با اقدامات لازم و کارهای پلیسی دستگیر شدند.

ذاکری خاطرنشان کرد: این افراد تاکنون به ۱۵ فقره سرقت از منزل اعتراف کرده اند که ۱۰ مورد از این سرقت ها توسط مالباختگان شناسایی شده است. همچنین ارزش ریالی سرقت های این افراد ۵۰ میلیارد ریال بوده است.

رئیس پایگاه دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خصوص این مسئله که چه اقداماتی از سوی مردم برای پیشگیری از سرقت باید انجام شود اظهار کرد: بر اساس تحقیقات صورت گرفته از سوی کارشناسان پلیس، این سارقین بیشتر به منازلی که چراغ آنها خاموش است ورود می کردند. همچنین استفاده از قفل های ایمن و درب های اکاردئونی نیز خیلی می تواند در پیشگیری از سرقت جلوگیری کند.