مبارکی: سخت کوشی بی وقفه در عرصه فوتبال/هنوز به حقم نرسیدم
مبارکی: سخت کوشی بی وقفه در عرصه فوتبال/هنوز به حقم نرسیدم
مهر تبریز: لژیونر فوتبال ایران گفت: برنامه های زیادی دارم و امیدوارم خدا کمک کند تا بدون مصدومیت و به دور از حواشی کارم را در فوتبال اروپا پیش ببرم. من خیلی در این فوتبال زحمت کشیدم اما هنوز به حقم نرسیده ام ولی این موضوع ذره ای انگیزه من را کم نمی کند.
به گزارش مهر تبریز، علی مبارکی، درخصوص حضور در تیم های لیگ برتر ایران اظهار داشت: در فصل نقل و انتقالات شایعه زیاد است و من برنامه ای برای حضور در لیگ برتر فوتبال ایران ندارم. پیشنهاد اروپایی دارم و بزودی قراردادم را نهایی می کنم. اگر بازیکن بخواهد پیشرفت کند باید سختی ها را به جان بخرد.
وی افزود: تمریناتم را دنبال می کنم تا بدنم در فرم ایده آل باقی بماند و با بهترین شرایط راهی فوتبال اروپا شوم. خداراشکر همه چیز خوب است و کارهایم نهایی شده و تنها یک امضا تا بستن قرارداد فاصله دارم.
لژیونر فوتبال ایران ضمن ابراز امیدواری برای پشت سر گذاشتن یک فصل خوب فوتبالی گفت: برنامه های زیادی دارم و امیدوارم خدا کمک کند تا بدون مصدومیت و به دور از حواشی کارم را در فوتبال اروپا پیش ببرم. من خیلی در این فوتبال زحمت کشیدم اما هنوز به حقم نرسیده ام ولی این موضوع ذره ای انگیزه من را کم نمی کند.
مبارکی ادامه داد:   دنبال حضور در تیم ملی بزرگسالان هستم. در فوتبال ایران هافبک دفاعی خوب زیاد داریم اما سبک بازی من طوری است که صد در صد توانم را داخل زمین میگذارم و برای موفقیت تیم خودم را فدا می کنم. هافبک دفاعی باید در اختیار تیم باشد و من هم به خاطر همین موضوع در لیگ جمهوری آذربایجان جزو تیم منتخب بودم.
وی درباره اینکه پیشنهاد از لیگ ایران داشته یا خیر ، تصریح کرد: بله پیشنهاد داشتم اما همانطور که گفتم اولویتم ادامه فوتبال در اروپاست. هیچ بازیکنی بدش نمی آید در تیم های پرطرفدار بازی کند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم اما نمی خواهم با یک تصمیم احساسی آینده فوتبالی خود را خراب کنم.
مبارکی در پایان خاطرنشان کرد: خیلی نمی خواهم روی شایعات مانور دهم فقط این را می گویم که اگر اتفاق عجیبی رخ ندهد قسمت باشد  به فوتبال ترکیه می روم. تمام کارها انجام شده و بزودی این قرارداد نهایی می شود و پس از آن درباره ریز مسائل توضیح می دهم.