از سال آینده همه مستمری‌بگیران صندوق می‌توانند بیمه تکمیلی شوند
از سال آینده همه مستمری‌بگیران صندوق می‌توانند بیمه تکمیلی شوند
مهر تبریز: مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان‌شرقی گفت: دهه فجر سال گذشته، استارت بیمه تکمیلی درمان در قالب پایلوت برای ۵۸۱۱ نفر در همین سالن زده شد و قرار است از سال آینده همه مستمری‌بگیران صندوق می‌توانند بیمه تکمیلی شوند.

به گزارش مهر تبریز،  محمدنظری در جشن کارگزاری‌های صندوق استان به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به وجود ۹۲ کارگزاری فعال در آذربایجان‌شرقی، اظهار داشت: در روزهای آتی شاهد تغییراتی در کارگزاری‌ها خواهیم بود، احتمالا برخی از کارگزاری‌ها در همدیگر ادغام شوند و یا کارگزاری‌های جدید بر کارگزاری‌های فعلی افزوده شود.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان‌شرقی در ادامه سخنانش با تشریح عملکرد صندوق در استان خاطرنشان کرد: از دهه فجر سال گدشته تا امروز، ۱۵۶۲۰ نفر بیمه‌شده جدید در استان جذب شده است که رشد ۵.۸ درصد را شاهدیم.

وی یکی از گام‌های ارزشمند صندوق در دولت سیزدهم را رشد چشمگیر عضویت بانوان در صندوق اعلام کرد و گفت: قبل از دولت سیزدهم کمتر از ۳۵۰۰ نفر بیمه‌شده زن در استان داشتیم که در دولت سزدهم این تعداد به بیش از ۲۱هزار و ۵۰۰ نفر رسیده است.

نظری با اشاره به رشد ۹.۸ درصدی صدور احکام جدید مستمری‌بگیران در یکسال گذشته گفت: از دهه فجر گذشته تا امروز ۲۷۶۳ حدم جدید مستمری بگیری در آذربایجان‌شرقی صادر شده است.

وی افزود: دهه فجر سال گذشته، استارت بیمه تکمیلی درمان در قالب پایلوت برای ۵۸۱۱ نفر در همین سالن زده شد و قرار است از سال آینده همه مستمری‌بگیران صندوق می‌توانند بیمه تکمیلی شوند.

وی با بیان اینکه مجموع بیمه‌شدگان صندوق در استان از ۲۳۸ هزار نفر به بیش از ۲۸۶ هزار نفر در دولت سیزدهم رسیده، تصریح کرد: بیش از ۹۰ درصد بیمه‌شدگان فعال صندوق در سال‌جاری تمدید شده‌اند.

نظری در خاتمه سخنانش با اشاره قرارگیری در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی، خواستار مشارکت کارگزاران و بیمه‌شدگان صندوق در انتخابات شد.