موتور تراکتور بار دیگر روشن می شود؟
موتور تراکتور بار دیگر روشن می شود؟
مهر تبریز: تراکتورکه درچهاربازی گذشته خود سه باخت ویک برد کسب کرده بود،بدجوری باانتقاد پرشورها روبرو شده بود.

به گزارش مهر تبریز، بعد از حواشی ایجاد شده در تمرین تیم تراکتور، بازیکنان این تیم با انگیزه بیشتری درمقابل فولاد خوزستان پا به میدان گذاشتند تا ضمن کسب سه امتیاز به نوعی با هواداران ناراضی از نتایج تیم آشتی کنند که همین اتفاق هم افتاد.

 فولاد تا دقیقه چهارم بازی دو موقعیت خطرناک را روی دروازه تراکتورایجاد کرد. در همان شروع بازی، بازیکنان تراکتور روی حرکت تند و تیز امیرحسین حسین‌زاده وارد محوطه جریمه فولاد شدند که ابتدا ضربه نعمتی به مدافعان این تیم برخورد کرد و پس از آن ضربه عبدی با برخورد به کولیبالی راهی کرنر شد.

پس از آن ارسال بازیکنان فولاد در داخل محوطه جریمه توپ در یک رفت و برگشت به سینا مریدی رسید که شوت پرقدرت این بازیکن دروازه تراکتور را تهدید کرد اما با واکنش فوق‌العاده پورحمیدی این توپ مهار شد. دردقیقه 18 این تراکتور بود که  به گل رسید. توپ ارسالی به داخل محوطه جریمه از زیر پای سیامک نعمتی گذر کرد وتوپ به گوستاوو رسید و این بازیکن بلافاصله توپ را برای سیدمهدی حسینی کاشت تا این بازیکن با شلیکی بی‌محابا دروازه کریستوف کنت را پیش از دقیقه 20 باز کند.

نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید و در دقیقه 68 نیمه دوم در صحنه‌ای مشابه با گل اول، باز هم ارسال دقیق گوستاوو در فضایی آزاد توسط عبدی کنترل شد و درست مانند گل نخست، مهدی حسینی با شلیکی دقیق، کنت را به زانو درآورد و موفق به ثبت دومین گل خود در این بازی شد تا شاگردان خمس با دستیابی به برد شیرین وروحیه بخش آماده دیدار تلافی جویانه با گل گهرسیرجان باشد.