والیبال مس سونگون بازی به بازی بهتر خواهد شد
والیبال مس سونگون بازی به بازی بهتر خواهد شد
مهر تبریز: بدنبال پیروزی غرورآفرین درآولین بازی خارج از خانه وکسب سه امتیاز شیرین و ارزشمند برابر تیم کریمه قم، سرمربی تیم والیبال تیم مس سونگون گفت:در ابتدای بازی والیبالیست های جوان وجویای نام تیم ما تحت تاثیر سالن مسابقه و حریف قرار گرفتند و تا اواخر ست اول از تیم میزبان چند امتیاز عقب بودیم، اما توانستیم بر شرایط مسلط شده و این ست را به سود خود پایان دهیم.

به گزارش مهر تبریز، محمدغیاثی گفت: ست دوم هم رقابت دو تیم نزدیک و فشرده بود با این تفاوت که در این ست ما تیم برتر میدان بوده و چند امتیاز از حریف پیش و تا آخر ست پیشتازی خود را حفظ کردیم.

بازیکن سابق تیم ملی والیبال کشور افزود: در ست سوم کاملا بر جریان بازی سوار بوده و با اختلاف این ست را به سود خود پایان برده و به پیروزی شیرینی در بازی خارج از خانه دست یافتیم.

سرمربی تیم مس سونگون تاکید کرد: از شاگردانم در این بازی رضایت داشته؛ اما هنوز با شرایط ایده‌ال مدنظرم فاصله داریم که با تمرینات منظم به این آمادگی خواهیم رسید و همانطور که قبلا هم گفتم ما هفته به هفته بهترخواهیم شد و تیمی جوانی داریم که می‌تواند حرف‌های زیادی در والیبال کشور برای گفتن داشته باشد.

حبیب چرندابی خبرنگار ورزشی مهر تبریز