پیش‌بینی افزایش ۵۰ هزار نفری جمعیت شهرک خاوران در سه سال آینده
پیش‌بینی افزایش ۵۰ هزار نفری جمعیت شهرک خاوران در سه سال آینده

مهرتبریز-شهردار تبریز شکل‌گیری شهرک خاوران را عاملی مهم در جلوگیری از ایجاد بافت حاشیه و ساخت و ساز غیر مجاز در این منطقه دانست. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ یعقوب هوشیار در جلسه بررسی بودجه شهرداری تبریز در صحن علنی شورای اسلامی شهر تبریز، جمعیت‌پذیری منطقه ۹ را پایین ارزیابی کرد اما در عین […]

مهرتبریز-شهردار تبریز شکل‌گیری شهرک خاوران را عاملی مهم در جلوگیری از ایجاد بافت حاشیه و ساخت و ساز غیر مجاز در این منطقه دانست.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ یعقوب هوشیار در جلسه بررسی بودجه شهرداری تبریز در صحن علنی شورای اسلامی شهر تبریز، جمعیت‌پذیری منطقه ۹ را پایین ارزیابی کرد اما در عین حال از پیش‌بینی افزایش ۵۰ هزار نفری جمعیت این منطقه طی سه سال‌ آتی سخن گفت.
وی با بیان اینکه وجود مرکز همایش‌های بین‌المللی خاوران و اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری در این مرکز، موجب توجه شهروندان به خاوران شده است، گفت: احداث مجموعه فرهنگی مذهبی با چند کاربری مختلف در خاوران می‌تواند جمعیت‌پذیری در این منطقه را افزایش دهد.
شهردار تبریز با اشاره به اینکه مشکلات فاز ۱ خاوران برطرف شده و شهرداری به دنبال حل مشکلات فاز ۲ است، افزود: در این خصوص جلسات مختلفی در وزارت کشور برگزار شده که امیدواریم با همراهی اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران استانی این مشکلات چندین ساله برطرف شود.