کشف و جمع آوری 9 دستگاه غیرمجاز استخراج رمز ارز در تبریز
کشف و جمع آوری 9 دستگاه غیرمجاز استخراج رمز ارز در تبریز
مهر تبریز-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز، گفت: با تلاش همکاران شرکت در واحد برق های غیرمجاز 9 دستگاه غیرمجاز استخراج رمزارز در تبریز کشف و ضبط شد.

مهر تبریز-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریزگفت: با تلاش همکاران شرکت در واحد برق های غیرمجاز 9 دستگاه غیرمجاز استخراج رمزارز در تبریز کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، عباس حسامی اظهار کرد: با توجه به گزارشاتی مبنی بر فعالیت مراکز غیرمجاز استخراج رمز ارز در خیابان پاشایی محله مارالان تبریز و یکی از واحد های صنعتی در تبریز پس از مکاتبات و کسب دستورات، اقدامات لازم به منظور جمع آوری این مرکز انجام شد.
وی افزود: 5 مورد از دستگاه های غیرمجاز با تلاش همکاران امور برق ائل گلی و واحد برق های غیرمجاز شرکت و کلانتری شماره 11 تبریز در خیابان پاشایی محله مارالان و 4 مورد دیگر با تلاش همکاران واحد برق های غیرمجاز شرکت و امور برق اندیشه و کلانتری شماره 29 باغ معروف در یکی از کوی های صنعتی شناسایی و کشف شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با بیان اینکه فعالیت مزارع غیرمجاز استخراج رمز ارز موجب اختلال در برق رسانی و تحمیل فشار به شبکه برق و آسیب به وسایل برقی شهروندان می شود گفت: یکی از راهکارهای پیشگیری از فعالیت این مراکز مشارکت مردمی بوده و در این خصوص مردم می توانند در صورت مشاهده چنین مراکزی موضوع را به مرکز فوریت های برق 121 گزارش دهند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵