کشف ۱۲۰ کیلوگرم تریاک در مراغه
کشف ۱۲۰ کیلوگرم تریاک در مراغه

مهرتبریز-فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از کشف ۱۲۰ کیلوگرم تریاک در شهرستان مراغه خبر داد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ سردار حسین عبدی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک قاچاقچی مواد مخدر در زمینه تهیه و توزیع کلان تریاک ، موضوع در دستور کار ماموران عملیات ویژه […]

مهرتبریز-فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از کشف ۱۲۰ کیلوگرم تریاک در شهرستان مراغه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ سردار حسین عبدی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک قاچاقچی مواد مخدر در زمینه تهیه و توزیع کلان تریاک ، موضوع در دستور کار ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی اضافه کرد : با اشرافیّت اطلاعاتی و اقدامات تخصصی مشخص شد این قاچاقچی قصد دارد مواد مخدر تهیه شده را در زمان های مناسب به فروش برساند .

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی تصریح کرد: این متهم پس از شناسایی به همراه پسرش در محور مراغه – ملکان با پشتیبانی عملیاتی ماموران انتظامی شهرستان های مراغه و ملکان دستگیر و در بازرسی از منزل وی ۱۲۰ کیلوگرم تریاک کشف شد.

سردارعبدی خاطرنشان کرد: در این عملیات ۵ قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر دستگیر و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شده است .

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: مبارزه بی امان با سوداگران مرگ یکی از اولویت های ماموریتی پلیس است .

وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر مراتب را در اسرع وقت با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.