برگزاری مسابقات آزاد رباتیک از ۲۳ لغایت ۲۵ بهمن ماه در تبریز
برگزاری مسابقات آزاد رباتیک از ۲۳ لغایت ۲۵ بهمن ماه در تبریز
مهرتبریز--یعقوب نماینده، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی از برگزاری مسابقات آزاد رباتیک از ۲۳ تا ۲۵ بهمن ماه سال جاری در این استان و در شهر تبریز خبر داد.

مهرتبریز–یعقوب نماینده، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی از برگزاری مسابقات آزاد رباتیک از ۲۳ تا ۲۵ بهمن ماه سال جاری در این استان و در شهر تبریز خبر داد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز ،نماینده با اعلام این خبر افزود: نظر به اهمیت ویژه مسابقات آزاد مهارت در تبادل اطلاعات و تجربیات حرفه ای و الگوسازی به جوانان و نیز تاثیر آن در افزایش سطح مهارت جامعه، توسعه فرهنگ مهارت آموزی، شناسایی استعدادهای برتر و معرفی پتانسیل بالقوه به بخش صنعت، این اداره کل در نظر دارد با همکاری آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ماتریس (بخش خصوصی) و سایر دستگاهها و سازمان های دولتی به عنوان مجری و حامی این دوره از مسابقات را از تاریخ ۲۳ لغایت ۲۵ بهمن ماه سال جاری در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره ۳ تبریز برگزار نماید.
وی در ادامه افزود: این دوره از مسابقات در دو بخش مسابقات آزاد ( لیگ ربات های انباردار و لیگ ربات های نمایشی) و مسابقات دانش آموزی ( لیگ ربات های فوتبالیست و لیگ ربات های نمایشی ) برگزار خواهد شد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی در خصوص نحوه ثبت نام در این مسابقات افزود: علاقمندان می توانند با مراجعه به وبسایتmatrismaharat.ir  با مطالعه قوانین و ضوابط مربوطه برای حضور در این دوره از مسابقات ثبت نام نمایند.
نماینده از برگزاری کلاسهای مختلف مهارتی در حاشیه برگزاری این مسابقات برای علاقمندان خبر داد.