دوره آموزشی ویژه برای استقبال ازگردشگران تبریز در سال ۲۰۱۸برگزار می شود
دوره آموزشی ویژه برای استقبال ازگردشگران تبریز در سال ۲۰۱۸برگزار می شود

مهر تبریز: سازمان تاکسی رانی شهرداری تبریز، از برگزاری دوره های آموزشی ویژه برای استقبال از گردشگران تبریز ۲۰۱۸ خبر داد.

به گزارش مهرتبریز، پرویزعباس نژاد، با اشاره به اهمیت موضوع آموزش و فرهنگ‌سازی در حوزه حمل ونقل درون شهری، ازبرنامه ریزی های گسترده این سازمان برای برگزاری چهار دوره آموزشی برای رانندگان در سال ۱۳۹۵خبر داد.

وی در توضیح و تشریح این دوره ها گفت: دوره آموزشی مقدماتی برای متقاضیان جدید کارت شهری، دوره باز آموزی برای رانندگانی که به عناوین مختلف توسط واحدهای ذیربط سازمان معرفی میشوند، دوره آموزشی زبان انگلیسی برای رانندگان فعال در فرودگاه و ترمینال تبریز و دوره تخصصی پیشرفته ومهارتی برای کلیه رانندگان فعال در تاکسیرانی، در راستای آمادگی رانندگان برای استقبال از گردشگران و مهمانان تبریز در سال ۲۰۱۸میلادی، عناوین این دوره های آموزشی را تشکیل می دهند.

مدیرعامل سازمان تاکسی رانی شهرداری تبریز، در ادامه، به آموزش های ویژه تاکسی رانان در سال ۲۰۱۸ اشاره کرد و گفت: این دوره آموزشی ویژه، شامل چهار کلاس در زمینه های مهارت‌های ارتباطی با گردشگران، تبریز شناسی و آشنائی با فرهنگ و آئین های سنتی تبریز، مهارتهای پیشگیری از کنترل خشم و استرس و روانشناسی و اخلاق اجتماعی خواهدبود.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵