اجرای طرح هادی و بهسازی معابر در 52 درصد از روستاهای استان آذربایجان شرقی
اجرای طرح هادی و بهسازی معابر در 52 درصد از روستاهای استان آذربایجان شرقی
مهرتبریز: معاون عمران روستایی بنیاد مسکن آذربایجان شرقی از اجرای طرح هادی و بهسازی معابر در 52 درصد از روستاهای استان آذربایجان شرقی خبر داد.

به گزارش مهرتبریز، حسین اکرمی‌وش،در خصوص عملکرد این بنیاد در زمینه طرح هادی و بهسازی روستاهای استان با بیان اینکه آذربایجان شرقی در اجرای طرح هادی در روستاهای استان در کشور پیشتاز است و از میانگین کشوری پیشی گرفته است، اعلام کرد: طرح هادی و بهسازی روستاها در دو هزار و 20 روستای استان اجرایی شده است .
وی افزود: در سال جاری، اعتبار 450 میلیارد تومان برای اجرای طرح هادی در روستاها در نظر گرفته شده که از این مبلغ، اعتبار 300 میلیارد تومان تخصیص یافته است ومهاجرت معکوس دستاورد اجرای طرح هادی در روستاهای آذربایجان شرقی است
به گفته وی، معابر یک هزار و ۵۰ روستای استان در قالب طرح هادی، زیرسازی، جدول گذاری، پیاده روسازی، آسفالت و سنگ فرش شده و به منظور بهسازی معابر روستایی، از محل قیر رایگان با تخصیص ۱۹۶ میلیارد تومان، بیش از ۲ و نیم میلیون مترمربع آسفالت ریزی در استان اجرا می شود.
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان خاطرنشان کرد: از سال گذشته تاکنون، برای 733 روستای استان، بازنگری طرح هادی صورت گرفته است.
اکرمی وش گفت: امسال همچنین برای بیش از ۱۰ هزار خانه روستایی در آذربایجان شرقی سند مالکیت صادر می‌شود.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵