پویایی و رونق اقتصادی آذربایجان شرقی به دنبال توسعه گردشگری
پویایی و رونق اقتصادی آذربایجان شرقی به دنبال توسعه گردشگری

مهرتبریز-نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر از پویایی و رونق اقتصادی آذربایجان شرقی به دنبال توسعه گردشگری خبر داد. به‌گزارش خبرنگار ما در تبریز؛روح‌الله متفکر آزاد نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر روز یکشنبه ۷ فروردین‌ماه ۱۴۰۱، از دبیرخانه ستاد خدمات سفر و نمایشگاه صنایع‌دستی مسجد کبود تبریز بازدید کرد. متفکر آزاد در این بازدید […]

مهرتبریز-نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر از پویایی و رونق اقتصادی آذربایجان شرقی به دنبال توسعه گردشگری خبر داد.

به‌گزارش خبرنگار ما در تبریز؛روح‌الله متفکر آزاد نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر روز یکشنبه ۷ فروردین‌ماه ۱۴۰۱، از دبیرخانه ستاد خدمات سفر و نمایشگاه صنایع‌دستی مسجد کبود تبریز بازدید کرد.

متفکر آزاد در این بازدید گفت: «آغاز مجدد فعالیت واحدهای گردشگری و صنایع‌دستی پس از دو سال وقفه امری امیدبخش است، چراکه دو حوزه گردشگری و صنایع‌دستی موجب پویایی شهر و استان شدن و رونق اقتصادی را به دنبال خود دارد.»

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در ادامه گفت: «آذربایجان شرقی دارای ظرفیت‌های بینظیری در حوزه گردشگری بوده و همواره میزبانی گرمی از گردشگران داشته است، لذا حضور قابل توجه گردشگران نوروزی علی‌رغم وضعیت جوی هفته نخست نوروز نشان از علاقه‌مندی آن‌ها به این دیار دارد.»

متفکر آزاد، اظهار داشت: «افزایش میزان بازدید گردشگران از اماکن تاریخی و موزه‌ها و اقامت ۷۵ هزار نفر در واحدهای اقامتی امری نویدبخش در راستای رونق دوباره گردشگری است استان است.»

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵